Regulamin konkursu „Pokochaj olej rzepakowy”

red

§ 1.
Definicje

Określenia użyte w niniejszym regulaminie (dalej: „Regulamin”) oznaczają:
1. „Konkurs” – konkurs pod nazwą „Pokochaj olej rzepakowy” prowadzony na zasadach określonych Regulaminem.
2. „PSPO”- zleceniodawcą organizacji Konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju, z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 2 lok. 49, 00-131 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców oraz rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS  0000280131, REGON 140986290, NIP 5242606559.
3. „Organizator” – organizatorem Konkursu jest Polska Press  Sp. z  o.o. z siedzibą w  Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 45,  zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000002408, o numerze NIP 522-01-03-609, kapitał zakładowy 42.000.000 zł
4.„Uczestnik” – osoba fizyczna, spełniająca warunki udziału w Konkursie, która dokonała prawidłowego zgłoszenia do Konkursu.
5. „Jury” – jury Konkursu składające się z Organizatora oraz Polska Press Sp. z o.o.

Konkurs jest zorganizowany w ramach kampanii „Pokochaj olej rzepakowy”, której promotorem jest Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju.

§ 2.
Postanowienia ogólne

1. W stosunku do Uczestników Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 kc. za oznaczone w Regulaminie czynności.
2. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Konkurs prowadzony jest od dnia od 23 czerwca 2016 roku do dnia 30 czerwca 2016 roku.
Laureaci konkursu zostaną o tym fakcie powiadomieni przez Organizatora drogą mailową na adres mailowy wskazany podczas rejestracji.
§ 3.
Przystąpienie do uczestnictwa w Konkursie

1. Uczestnikiem Konkursu może być:
a) każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Polski; lub
b) osoba fizyczna powyżej 13 roku życia, posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Polski – za zgodą przedstawiciela ustawowego, która spełni warunki uczestnictwa określone w niniejszym Regulaminie (zwana dalej „Uczestnikiem”).
2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być: członkowie jury, pracownicy, członkowie władz Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju, Marketing and Communications Consultants Sp. z o.o., Media On Sp. z o.o. Sp. k., Polska Press spółka z o.o. oraz spółek zależnych, a także członkowie ich najbliższych rodzin. Przez członków najbliższej rodziny, o których mowa powyżej, rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców i rodzeństwo małżonków, osoby pozostające w stosunku przysposobienia, jak również znajdujące się pod opieką lub kuratelą.
3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a) Rejestracja w serwisie naszemiasto.pl podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail (tylko do wiadomości redakcji) 
b) Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Wymień 3 cechy oleju rzepakowego, dla których warto go pokochać” w komentarzu pod Konkursem
c) Akceptacja niniejszego Regulaminu, dostępnego na stronie internetowej naszemiasto.pl

4. Zabronione jest przesyłanie Zgłoszeń, które zawierają wulgaryzmy, słowa powszechnie uważane za obraźliwe, inne opisy powszechnie uważane za obraźliwe lub które mogą być uznane za naruszające prawo lub dobre obyczaje, bądź dobra osobiste lub uczucia osób trzecich, w szczególności treści wulgarne, propagujące przemoc, dyskryminację. Zgłoszenie zawierające wskazane wyżej treści nie będzie brać udziału w Konkursie.

§ 4.
Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Zwycięzcami Konkursu zostanie 30 Uczestników, których odpowiedzi na zadanie konkursowe zostaną uznane za najciekawsze wg Jury.
2. Zwycięzcy Konkursu (dalej „Zwycięzcy”) zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną na wskazany wcześniej adres e-mail, w terminie do dnia 4 lipca.
3. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie Organizatorowi pocztą elektroniczną (mailem zwrotnym), na adres wskazany w powiadomieniu, danych adresowych potrzebnych do odbioru nagrody.

§ 5
Jury
1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwa Jury powołane przez Organizatora. W skład Jury Konkursu wchodzą osoby będące przedstawicielami Organizatora. Organizator ma prawo odwołać członka Jury lub wyznaczyć dla niego zastępstwo, jeżeli ze względu na okoliczności członek Jury nie może sprawować swoich funkcji.
2. Jury podejmuje decyzje większością głosów.
3. Zadaniem Jury będzie:
a) nadzór nad prawidłowym przebiegiem Konkursu;
b) wyłonienie zwycięzców Konkursu;
c) ogłoszenie wyników Konkursu;
d) rozpatrywanie reklamacji Uczestników.

§ 6.
Wykluczenie z uczestnictwa w Konkursie

W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie zwycięzcy Konkursu w sposób niedozwolony, działań sprzecznych z ideą i celem Konkursu, dany Uczestnik Konkursu zostanie wykluczony z Konkursu. Organizator poinformuje Uczestnika o wykluczeniu z Konkursu.

§ 7.
Nagrody oraz ich wydanie

1. W Konkursie przewidziane są następujące Nagrody:
a) 9 nagród głównych - toster Amica TH 2011. Wartość każdego wynosi  150 zł brutto (słownie: sto pięćdziesiąt zł)
b) 21 nagród dodatkowych – 21 par rękawic kuchennych. Wartość każdej nagrody wynosi 98 zł brutto (słownie dziewięćdziesiąt osiem zł)
2. Zwycięzcy nie przysługuje prawo żądania wymiany nagrody na inną nagrodę lub na ekwiwalent pieniężny, jak również nie przysługuje prawo przeniesienia na osobę trzecią roszczenia o wydanie nagrody.
3. Najpóźniej do dnia 4 lipca 2016r. zwycięzcy zostaną powiadomieni przez Organizatora o przyznaniu im nagród poprzez wiadomość wysłaną na adres e-mail podany przez Uczestnika podczas rejestracji.
4. Zwycięzcy nagród, o których mowa w ust. 1 punkt a) i b) powyżej - zostaną poproszeni o przekaz

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marlena
Wysoka jakość i korzystne właściwości powodują, że olej rzepakowy może być stosowany także przez osoby, dla których dieta jest niezwykle ważna. Olej rzepakowy przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu we krwi.
a
arturo75
ma znakomitą proporcję kwasów omega-6 i omega-3, zawiera niski poziom kwasów nasyconych wysoka zawartość kwasu oleinowego wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi pozytywnie oddziałowuje na nasz organizm możemy stosować do smażenia i pieczenia do sałatek lub past kanapkowych potrawy smażone na oleju rzepakowym charakteryzują się niższą kalorycznością i łatwo odsącza się ma neutralny smak i zapach do sałatek smażenia i pieczenia Wysoka jakość i korzystne właściwości powodują, że olej rzepakowy może być stosowany także przez osoby, dla których dieta jest niezwykle ważna. przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Tak naprawdę jest doskonały w całej okazałości :)
Dodaj ogłoszenie