Młodzi Juranda widoczni w Sokółce

Artur Małecki
W ostatni weekend września ciechanowscy cykliści wzięli udział w ostatnich w tym sezonie wyścigach kolarskich. W sobotę 29 września troje podopiecznych trenera Bogdana Mańkowskiego: Damian Krzykowski, Mateusz ...

W ostatni weekend września ciechanowscy cykliści wzięli udział w ostatnich w tym sezonie wyścigach
kolarskich.

W sobotę 29 września troje podopiecznych trenera Bogdana Mańkowskiego: Damian Krzykowski, Mateusz Chyliński i Krzysztof Depczyński ścigało się w Sokółce na XXVI Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Kirpszy.

Po raz kolejny formę zaprezentował Chyliński, który w mocno obsadzonym wyścigu młodzików dojechał do mety jako drugi. Przegrał minimalnie z Konradem Krzyżewskim z PUKS Kozłowo. Pozostali podopieczni
trenera Mańkowskiego ukończyli memoriał w drugiej dziesiątce. Dzień później cała trójka zawodników Juranda wzięła udział w IV Międzynarodowym Kryterium Ulicznym im. Józefa Gościło. I tu swój wyczyn z poprzedniego dnia powtórzył Chyliński. Choć tym razem uległ na mecie Przemysławowi Kutnikowi z TKK
Pacyfik Toruń. Na 10. miejscu wyścig ukończył inny kolarz Juranda – Damian Krzykowski, a na 13. – Krzysztof Depczyński.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani