MKS Ciechanów spadł do okręgówki

Piłkarze MKS Ciechanów w przyszłym sezonie zagrają w lidze okręgowej. Pierwszy mecz barażowy z Okęciem Warszawa przegrali 4:0. W rewanżu na własnym boisku tylko zremisowali 1:1 i muszą pożegnać się z IV ligą.

W pierwszym meczu bramki dla Okęcia zdobyli: Maciej Kowalik, Damian Rożej, Aleksander Eibl (k), Przemysław Rawa. Rewanż rozgrywany w Ciechanowie przyniósł większe emocje.

Już w 11 minucie bramkę, która wlała nadzieję w serca ciachnowian zdobył Patryk Tosik. Wyrównał w 70 minucie Aleksander Eibl. Nerwy towarzyszyły piłkarzom przez całe spotkanie. MKS kończył mecz w 10 a Okęcie w 9.

Porażka w dwumeczu 5:1 oznacza spadek MKS do ligi okręgowej.W przyszłym sezonie piłkarze z Ciechanowa odwiedzą boiska m.in.: w Makowie Mazowieckim czy w Raciążu.

źródło: eciechanow.pl, 90minut.pl