29 października – 2 listopada
Linia A w godz. 8.30–17 z częstotliwością co 15 min. Trasa: Gostków –
17 Stycznia (kwiaciarnia) – plac Kościuszki – Gostków
1 listopada
Linia B w godz. 9–17 z częstotliwością co 20 min. Trasa: Gostków –
Kraszewskiego – 17 Stycznia (kwiaciarnia) – plac Kościuszki –
Dw. PKP – Gostków
Linia C w godz. 9.05–17 z częstotliwością co 15 min. Trasa: Gostków –
17. Stycznia (kwiaciarnia) – Bat. Chłopskich – Gostków
Linia D w godz. 9.10–17 z częstotliwością co 20 min. Trasa: Gostków –
17 Stycznia (kwiaciarnia) – W. Sikorskiego – Armii Krajowej –
Płońska – Gostków
Bilety do nabycia w tradycyjnych punktach sprzedaży oraz przy bramie
głównej cmentarza komunalnego.
Transport ogromnego generatora ulicami Grudziądza
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?